Grupa XFinance.pl:       XLokaty.pl 


Lokata Happy w Idea Bank oprocentowanie 4% w skali roku, do 10 000 zł.
Lokata 3 razy lepsza w Eurobanku na 3% do 30 000 zł na 3 miesiące.
Najnowsze oferty lokat bankowych:

5 proc. na start - nowa lokata Meritum Banku

  • 5 proc. w skali roku to oprocentowanie nowej, 2-miesięcznej Lokaty Start w Meritum Banku. Oferta kierowana jest do klientów, którzy założą Proste Konto Osobiste. Lokata Start znajduje się w czołówce najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.

    Założenie Lokaty Start możliwe jest w terminie jednego miesiąca od daty złożenia wniosku o Proste Konto Osobiste. Otwarcie i prowadzenie tego konta, wydanie karty debetowej oraz jej obsługa, przelewy internetowe i wypłaty w bankomatach w Polsce są całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, Meritum Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, ani transakcji bezgotówkowych wykonywanych kartą debetową.

    Oprocentowanie Lokaty Start wynosi 5 proc. w skali roku dla kwot do 10 tys. zł. Minimalna kwota wymagana do założenia Lokaty to 1 tys. zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Lokatę Start, ale ma możliwość nieograniczonego korzystania z innych lokat w ofercie Meritum Banku.

    Lokatę Start można założyć w e-bankingu po zalogowaniu się do konta lub w aplikacji mobilnej. Na założenie konta i lokaty zarówno przez Internet, jak i przez urządzenia mobilne może wystarczyć zaledwie 15 minut. Meritum Bank, jako jedyny bank w Polsce oferuje tak szybki proces w bankowości mobilnej.

    Polecamy gorąco: Lokata Start na 5% w Meritum Bank

Lokata Happy na 4% w Idea Banku